BlogCo to jest wilgoć technologiczna?

Wilgoć technologiczna, określana także mianem wilgoci budowlanej, towarzyszy niemal każdej budowie domu. Nierzadko obecna jest ona również podczas prac remontowych. Jeśli tylko właściwie zajmiemy się jej usuwaniem, nie będzie stanowiła żadnego problemu. Czytaj więcej ...Ile schnie wylewka?

Kilka dni, tygodni czy może miesięcy? Odpowiedź na pytanie, ile schnie wylewka, nie jest tak jednoznaczna, jak można byłoby tego oczekiwać. Wiele zależy od jej grubości, rodzaju użytych materiałów czy panujących w budynku warunków. Czytaj więcej ...Ile schną tynki?

Tynkowanie ścian jest jedną z tych czynności w trakcie remontu czy budowy domu, która wymaga cierpliwości w oczekiwaniu na wyschnięcie. O tym, ile schną tynki, decydują między innymi warunki atmosferyczne czy rodzaj wybranych materiałów. Czytaj więcej ...Ile schnie gładź?

Pora roku, warunki panujące w pomieszczeniu, rodzaj i chłonność podłoża, jakość zastosowanego materiału – wszystko to ma wpływ na to, ile schnie gładź. Jeśli zależy Ci na szybkim przejściu do kolejnego etapu prac wykończeniowych, koniecznie sprawdź przygotowany przez nas artykuł. Czytaj więcej ...